top of page
Search

To już rok!


To już rok!

Po pierwsze: Dziękujemy!!!


Dziękujemy, że jesteś, że czytasz. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i konstruktywną krytykę. Dziękujemy za komentarze. Poniżej wrzucę nieco statystyk blogowych.

Właściwie minął rok i miesiąc. Ten mój wpis urodzinowy jest nieco zapóźniony.


Rok (i miesiąc) temu - 21. lipca 2019 roku - jest datowany wpis “Zaczynamy” na naszym blogu. W tym samym dniu ruszyła strona internetowa, udostępniliśmy materiały “dla wierzących” i “dla niewierzących” i 2 wpisy tematyczne - “Od krzyża się wszystko zaczyna” oraz “Przeistoczenie - biała hostia i bicie w piersi”.

Od tego czasu powstało jeszcze 57 wpisów, które możesz znaleźć w zakładce “Spis treści”. Nasz zespół się nieco zmniejszył i obecnie liczy 5 osób. Piszemy dla Ciebie co niedzielę.

Z okazji urodzin (a właściwie nieco o niech nawet zapominając) spotkaliśmy się w Krakowie, żeby ukierunkować blog na tory, na które nas prowadzą czytelnicy. Jakiś czas temu wrzuciliśmy w sieć ankietę, której wyniki będą kierowały naszymi wyborami dotyczącymi przyszłych tematów na wpisy. Wszystkim, którzy ją wypełnili - dziękujemy. Jeśli chciałbyś jeszcze dołożyć swoje 3 grosze (lub 3 tysiące dolarów) to link do ankiety jest tutaj:

https://bit.ly/AnkietaKKwK

Kiedyś połączyła nas jedna parafia. Teraz każde z nas ma nieco inną lokalizację pracy/szkoły a czasem i zamieszkania. Nad goframi wspominaliśmy dawne czasy i patrzyliśmy w przyszłość.

Co do tej pory udało się osiągnąć? Bogactwo treści - 61 wpisów w tym teksty, materiały wideo i mieszane.

2760 osób odwiedziło naszą stronę 8660 razy! Niesamowite!

Najwięcej, bo 71% z Was łączyło się z nami z Polski. Na drugim miejscu są mieszkańcy Stanów Zjednoczonych (23%) a potem Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Francji, Indii, Holandii, Szwecji, która zamyka pierwszą dziesiątkę krajów.

Średnio na stronie spędzaliście minutę i 20 sekund, przeglądając 2,3 strony na jednej sesji.

Największy przyrost unikalnych użytkowników (800) był w styczniu 2020, a najmniejszy (72) we wrześniu 2019. Nasze teksty czytają nieco częściej mężczyźni (54%), a najliczniej reprezentowaną grupą wiekową jest wiek 25-34 lat.

69% z Was czyta nasze teksty na telefonach komórkowych, 28% na komputerach osobistych a reszta na tabletach. Większość ruchu (73%) trafia na naszą stronę przez media społecznościowej. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie (od niedawna), Twitterze (z przygodami), youtubie (z rzadka) oraz LinkedIn. Pozostały ruch to ręczne wpisanie adresu (aż 15% użytkowników zna go na pamięć!), poszukiwanie konkretnych tematów oraz przekierowania od innych użytkowników.

Najpopularniejsze wpisy to w kolejności:

  • “Jak blisko konfesjonału mogę stać”

  • “Dla wierzących”

  • “Ile wrzucać na składkę?”

oraz

  • “Po co ten blog?”

Wpis “Ile wrzucać na składkę?” ma też najniższy współczynnik odrzuceń (3,3%)


Tyle statystyk. Jeśli chcesz więcej informacji - napisz na maila lub w komentarzu pod tekstem.


Dobrej niedzieli!

Oskar Zgraj

ⓒ Kiedy klękać w kościele? 2020

Obraz chetmakes1 z Pixabay

66 views0 comments

Recent Posts

See All

Nuntio!

bottom of page