top of page
Search

Chrystus zmartwychwstał! Alleluja!!!


Święta Wielkanocne są czasem, w którym obchodzimy mękę, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Jest to szczególny czas dla wszystkich chrześcijan ponieważ, w nim to dokonało się nasze zbawienie przez Jezusa Chrystusa. Dar życia wiecznego ofiarowany nam ludziom od Boga, okupiony życiem Jego Syna. Pan Jezus odkupił nas wszystkich i wyzwolił z niewoli śmierci, zmartwychwstając.


Jak Chrystus zmartwychwstaje, tak i my winniśmy poprzez rozważania i kontemplacje tajemnicy zmartwychwstania odrodzić się jako nowe dzieci Boga. Niech Święta Wielkanocne będą dla wszystkich czasem pojednania i miłości, radości i serdeczności z bliźnimi. Niech nauka płynąca ze Świętego Triduum Paschalnego towarzyszy nam przez całe życie aż do ponownego przyjścia Chrystusa na końcu czasów.


Z okazji radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy życzyć wszystkim Naszym Czytelnikom, aby blask nocy paschalnej napełniał Wasze serca pokojem i radością. Niech Chrystus, który zwyciężył śmierć i grzech obdarza Was każdego dnia swoim pokojem i miłością oraz bożym błogosławieństwem. Ze wszystkimi redaktorami życzymy: Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy!


23 views0 comments

Recent Posts

See All

Nuntio!

bottom of page